www.vgosty.com.ua/ru/
 
 
Зараз на сайті 20 відвідувачів

180 грн./доба

вул. Дзержинського, 59
Кімнат - 1

подобово 1к в центрі

Здам подобово 1к кв-ру в тихому центрі, поряд з пл. Кірова. Зручне розташування, повністю укомплектована, кондиціонер, інд.отопленіе, стір.машінка-автомат, доглянута, чиста. 2 спальних місця. Документи на проживання. Не посередник. Ціна 180 грн / добу, погодинно від 100 грн. Галина
Власник: Галина, Рубрика: Здам Квартири ПОДОБОВО
Телефони
Код оголошення 03-07093

200 грн./доба

вул. Шевченка, 26
Кімнат - 1

подобово вул. Шевченка, 26

подобово 1к кв-ру в центрі. Зручне розташування, повністю укомплектована, стір.машінка-автомат, кондиціонер, доглянута, чиста, 2 спальних місця. Документи на проживання. Не посередник. Ціна 200 грн / доба, погодинно від 100 грн.
Власник: Галина, Рубрика: Здам Квартири ПОДОБОВО
Телефони
Код оголошення 03-07434
Культура: Власти Израиля передумали устраивать «Евровидение-2019» в Иерусалиме
Напомним, ранее министр культуры и спорта Израиля Мири Регев угрожала, что если "Евровидение" не будут проводить в Иерусалиме, то конкурса в стране вообще не будет.
Культура: У Жовкві відбудеться дводенний фестиваль Gazon Party
Зазначимо, фестиваль Gazon Party відбувається за підтримки місцевої влади та підприємців, та має на меті популяризувати Жовкву та її пам’ятки.
Сортувати за:
/
/
© Vgosty - Квартиры посуточно в Киеве №❶ Разработка портала посуточной аренды в Киеве и других городах и профессиональная поддержка от "S-Position"
www.vgosty.com.ua/ru/
www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/ www.vgosty.com.ua/ru/